750 slov

2. květen 2011 | 23.14 |

Nastal čas změn vol. 2  a rozhodla jsem se, že se sebou budu dělat ještě víc, než jste se mohli dočíst někdy v březnu. (Tedy pokud mě moje osmnáctiletá paměť nešálí, což je mimochodem dost možné. Ideje je třeba rozbíjet v každém věku.)

Abych se dostala do pořádné psací kondice, rozhodla jsem se regnout na 750 words, které mi doporučil Princ. Jde o stránku, kde je vaším úkolem každý den napsat minimálně 750 slov (překvapivě, haha) - o čemkoliv. Za to sbíráte body, a tak dále. Má to statistiky, má to automatické ukládání a hlavně to má čistě bílou stránku s jednoduchým designem a nástroji, kde vás od rozvíjením velkolepých úvah, příběhů a snů nic neruší. Sralo mě, jak jsem na psaní kašlala a cítila jsem se kvůli toho špatně, takže doufejme, že spisovatelské bloky se budou mé kebuli vyhýbat obloukem.

Až nás příští rok škola chytne za límec a nakopne do našich maturantských prdelí a nastane čas hledání dalšího studijního hnízda, rozhodla jsem se uhodit na žurnalistiku (nejlépe v Brně, aby vyšel náš plán s domečkem, že ano). Medicíně jsem dala totální adios a nevím, co krom žurnalistiky a čehosi se španělštinou dál, takže přeji sama sobě good luck a vy byste mi to měli přát taky. biggrin

Zjistila jsem, že mi ovoce, zelenina a zdravé věci chutnají (pokud nepočítáte tu podestýlku pro králíky, které se říká suchary a podobná zla), tak sjem si řekla, proč se jimi neživit víc? K tomu přičtěte dvakrát týdně fyzickou námahu a menší porce a dobrá fyzická kondice je tu. biggrin Já vím, vypadá to divně, ale aspoň ušetřím na sladkostech, které likviduju pravidelně. 

P.S. Když jsem začala svých 750 dneska psát, bolelo mě břicho jak sviň, a když sjem dopsala, všimla jsem si, že nějak bolet přestalo. Takže doporučuji i z medicínského hlediska. biggrin

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře