Festivalová noc

26. červenec 2011 | 00.44 |

Untitled-3

Dávejte si pozor na to, co si přejete, jinak se vám o tom bude zdát. biggrin Celou tuhle noc jsem totiž strávila na hudebních festivalech (kéž by podle toho vypadalo moje léto).

#1: Nizozemsko vs. Coke Live

Princ plánoval jet do Holandska na koncert jakési severské písničkářky. Věděla jsem, že na talentované písničkářky s výrazným hlasem a nápaditými písničkami si potrpí, nicméně tenhleten koncert se kryl s Coke Live Music Festival, kde minulý rok byli Muse a letos tam měl být Kanye West. A nepřipadalo v úvahu, abych vyhazovala peníze za koncert někoho, koho neznám a kdo je tak daleko, když přímo za humnama mám nejarogantnějšího mistra hip hopu, ne?

"Jeď si sám, já jedu do Krakowa na Kanye Westa," sdělila jsem Princi jasně, "ať si říkáš, co chceš. Nehodlám utrácet za nějakou autistickou hudbu ženské, kterou jsem v životě neslyšela!"

(Ano, pořád jsme spolu.)

#2: Bažant vs. Pohoda

(Nemodrým: Existuje pouze Bažant Pohoda a koná se vždy na letišti v Trenčíně.)

Byla jsem na festivalu zvaném Bažant na Slovensku a musím říct, že jsme si to užívali. Dobrá hudba, skělá organizace, všechno klapalo jak hodinky, ty peníze za to zkrátka stály. Jediná věc byla divná, a to, že program neodpovídal tomu, co se hrálo ve skutečnosti. Bylo mi to dost divné, a tak jsem pořád program studovala dokola, ale vždycky, když jsem přišla ke stagei, kde se mělo hrát něco dobrého, buď tam nehrál nikdo nebo hrál někdo úplně jiný. Takhle festival ubíhal, než jsem se podívala na hlavučku programu - a došlo mi to. Bylo tam napsané Pohoda. A já jsem přitom na Bažantovi, ne na Pohodě! Musím si jít pořídit jiný program!

#3: Cosi

Nejdřív jsem se oblékla pohodlně, potom, když jsem si uvědomila, že jdu pařit mezi lidi, jsem se zašla do stanu ve stromě převléct a upravit. Pak mi byla zima, tak jsem se vrátila ještě jednou pro červenou mikinu.

#4: Stanové městečko

Chtěla jsem se rychle dostat k našemu stanu, protože bylo před koncertem headlinera a já se potřebovala ještě převlíct  vzít si pití a jídlo, tak jsem zaťukala na nejbližší stan. Otevřela mi nějaká blonďatá holka. "Čau, prosím tě, můžu přes váš stan přejít do našeho? Máme ho až na druhém konci areálu a já fakt spěchám."

Myslela jsem, že to bude bez problémů, holka se ale zamračila a odsekla: "Zbláznila ses? Jasně že ne!"

To samé mi odpověděli v jiných stanech. Nechápala jsem to. Vždyť jsem je nešla vykrást!

# x: A nepřeberné množství dalších útržků.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Festivalová noc slanka 26. 07. 2011 - 17:39
RE(2x): Festivalová noc opaline 26. 07. 2011 - 22:39