I know you want me, you know I want ya

3. září 2011 | 00.23 |

202092_bigthumbPřijde mi srandovní, jak se do každého klipu s populární nebo taneční hudbou (což už je dneska vlastně jedno a to samé) najímá tlupa sexy holek, které pak 1) předvádějí krkolomné taneční kreace, při nichž ukazují pokud možno co nejvíce 2) ukazují pokud možno co nejvíce 3) navíjí se kolem zpěváků, obvykle poměrně neatraktivních (nalijme si čistého vína) a ukazují přitom co nejvíce. Člověk aby teď pohledal klip, ve kterém by hrála lidmi oblíbená muzika a zároveň vás tam neprobodávaly pohledy nebo případně něčím jiným tyhle rajdy. Chápu, že ženy jsou dekorativní a sex sells a tvůrci musí dodávat nejvíce to, po čem je poptávka, nicméně pokud byste si skočili k nám do Otravy (ve větších městech je to jinak) a zamířili třeba na Stodolní, čekalo by vás poněkud nemilé překvapení, tedy pokud byste už den předtím nebyli naložení v lihu, takže jakákoliv překvapení byste ani nevnímali (pokud vůbec něco). Stodolní platila a možná pořád platí za velký fenomén, ale jedno, čeho je tam opravdu dost, jsou lidi s věkovým průměrem 40 + (60, 70 nejsou výjimkou), mnohdy prázdné kluby (pokud se zničehonic půlka Ovy nerozhodne, že je čas zafárat na Stodo), majitelé barů, kteří lákají na práci hostesek a zoufalci s nedostatkem sexu/partnerů. (A taky se tam občas mihne pár dívčin, z nichž všechno řve "Gyohavl!", protože si chtějí připomenout zlaté časy v katalánském Menfisu, ale odcházejí pokaždé zklamané.) Mám pocit, že jak obyvatelstvo v menších městech konzumuje klipy s n jdoucí do nekonečna sexicemi, vytváří si jakési podivné představy o tom, jak to chodí na diskotékách. Pak se vám třeba stane, že si jdete akorát v klidu zatančit, ještě k tomu v přátelské partě i s klukama, a kdosi se k vám přihrne, aby se s vámi smyslně zavlnil nebo vás zezadu otlapkává, protože plný podnik pro něj očividně nevytváří dost tělesného tepla. A je mu samozřejmě jedno, jestli máte zájem nebo ne. Mezi mnoha lidmi už Stodolní získala punc místa, kam se slítávají zoufalci, hledající sex na jednu noc, případně partnera, přičemž to by člověk musel jó hledat, aby tam našel někoho řekněme vyhovujícího. Kromě toho je většina lidí tady spíš hospodského typu, a tak není divu, když jsme dneska s wing-miss vstoupily do Koruny, snad jediné pořádné porubské diskotéky, a předváděl tam svoje taneční umění jediný člověk. K tomu přičtěte, že nás z okna pozorovala banda řízků od piva a nejspíš se těšili na nějaké šťabajzny, které se ovšem rozesmály a otočily se ještě ve dveřích na podpatku; no není taneční situace u nás zoufalá? A na Otraváky kladu dotaz: znáte nějaké fajn místo pokud možno v Porubě, kde chodí tančit a bavit se pohodoví, normální mladí lidi? (A prosím, neříkejte nic v tom smyslu, že žádní takoví se na tohmle místě nevyskytují. Ještě nechci ztratit všechny své ideály.)

pitbull-give-me-everything

Pitbull, postrach dnešní taneční muziky (neposlouchám, ale mám ráda přehled; pochybuje někdo o mém hipsterství?), který se už narodil se slunečními brýlemi a v obleku. Zde výstižně v objetí vilných samiček, na nichž počítejte spíše neupravená místa než místa, která už pokřtily injekce či implantáty všeho druhu.

A fantastická kampaň módního domu Lanvin na letošní podzim/zimu. S příšernou Pitbullovou hudbou kontrastují nádherné modelky a modelové v nádherných šatech, tančící všelijak, jen ne dobře, což je to, co vás nejspíš zaujme nejdřív; musím se ten tanec naučit.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: I know you want me, you know I want ya sharlaid 03. 09. 2011 - 13:13
RE(2x): I know you want me, you know I want ya opaline 03. 09. 2011 - 15:19
RE(3x): I know you want me, you know I want ya sharlaid 03. 09. 2011 - 15:48
RE(4x): I know you want me, you know I want ya opaline 04. 09. 2011 - 00:59