Kniha snů (pracovní název)

22. leden 2011 | 21.23 |
› 

 Jde o 12 snů, které dohromady utvářejí určitý příběh. Jsou to ty nejvýraznější sny, které se mi zatím zdály. Jsou krátké a snažila jsem se je psát co nejvíc pocitově, smyslově. Na každém sjem si dala opravdu záležet, "brousila" jsem je jako diamanty - ale to sjem dělala poprvé, takže doufám, že se dají aspoň číst. Sama to teď moc neposoudím, potřebovala bych delší časový odstup. :-(

Psaní tohohle bylo zvláštní. Dávat něco tak osobního, jako jsou moje vlastní sny, na papír, aby si to přečetli jiní lidi, je už samo o sobě něco, co se člověka dotýká. A pak je tady rekonstrukce snu jako takového - s jeho logikou, dějem a detaily.

Mám ty sny hrozně ráda. Na druhou stranu sjem si říkala - komu by se chtělo číst cizí sny? Něco, co není dobře pochopitelné a nedá se v něm spolehnout na cokoliv co znám z normálních příběhů?

No ale udělala jsem to. Chtěla jsem, aby byla Kniha trochu rozsáhlejší, ale tak nějak jsem cítila, že už by to mohlo být křečovité. Takže jsem to tak nechala. Na jednu stranu ji mám ráda, na druhou vůbec nevím, co an to řeknou ostatní lidi. Poslala jsem to do nakladatelství, tak doufám, že mě neukamenují za to, že jim posílám něco takového. Držte mi palce.

Call_me_by_D_e_v_i

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Kniha snů (pracovní název) sharlaid 23. 01. 2011 - 09:00