Sneak peak: Otevřené dveře

28. červenec 2011 | 16.58 |
› 

Já vím, že se nemá říkat hop dokud nepřeskočíš, ale protože jsem prostě od přírody taková, dovolím si vám poodhalit kousek nového projektu, na kterém momentálně intenzivně pracuju.

Jmenuje se Otevřené dveře a kupodivu půjde o otevřené dveře. A kromě nich taky o strach ze tmy, obsesivně kompulzivní poruchu, močení a uměleckou skupinu, kterou tvoří čtyři studenti vysokých škol tady v Otravě.

Nejdřív byl jen nápad, inspirovaný skutečností, a to otevřené dveře v noci, pak se to začalo rozrůstat, pak jsme se zasekla na logickém zádrhelu a všechno bylo v kopru, naštěstí potom jsem to navzdory nepřízni osudu a času nastartovala znova a voilà, už mám za sebou ručně napsaných 30 stránek A4. Řekla jsem, že pracuju intenzivně, což je pravda, ovšem intenzivně na moje poměry. Obvykle za den napíšu 4 A4, někdy víc, někdy míň, ale samozřejmě existují lidé, pro které je tohle množství jenom rozcvička.

Momentálně mě to hodně baví a plánuju si k tomu vyrobit i nějaké ilustrace, na tohle je ovšem ještě čas. Každopádně je to poslední zářez do sbírky povídek, která se po nějakých úpravách a odleženích vydá na tour po nakladatelstvích, doufejme, že přinese nějaký výsledek. Moc se těším, až vám - ať už ve velkém světě uspěje nebo ne - ji tady budu moct představit.

Zatím zůstaňte v pohodě a užívejte pochcaného léta. Pozdravy z Otravy!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře