Sneak peak #2: Otevřené dveře

31. červenec 2011 | 00.12 |
› 

QuotationMarks_02Back to black

Petr Veliký odjíždí na svatou výpravu do Nového světa a Naše umělecká skupina se pro tuto příležitost zahalí do smutku, který vyvrcholí 26. 6 . v 19 hodin v DDM na Hl. třídě show teatrálnější, než na jaké jste zvyklí. Čeká vás literatura, výborná hudba a stylová party, při které dá Svatý Šimon, Andrea Bocelli a Marcel Duchamp velkolepému vladaři před jeho vyplutím sbohem. Všichni dychtiví po kultuře (čili po nás) jsou vítáni. Ti z vás, kteří dorazí v černém společenském oblečení, ještě víc. Nezapomeňte si s sebou vzít dostatečnou zásobu kapesníků. Vstupné činí 30 Kč pro výše zmíněný dress code, ostatní si nestylově připlatí 50 Kč.

Autoři (Naše umělecká skupina):

  • Andrew Cohn (Endy)
  • Petr Kovář (Medicínský Technik)
  • Šimon Hartman
  • Marcel Ševčík (Marcel Duchamp)

NUS

Další malá ochutnávka je důkazem, jak moc se těším na to, až budu mít Otevřené dveře napsané. Trošku jsem si hrála ve Photoshopu, bohužel jsem nesehnala správný facebookovský font, a tak jsem se spokojila s Calibri, ale doufám, že výsledek působí aspoň trošičku autenticky a že se líbí.  "Připlatí si 50 Kč" je myšleno tak, že jinak oblečení návštěvníci budou platit 50 Kč, nikoliv 80 Kč, jak by to mohlo působit. Špatně jsem to napsala, takže se omlouvám, ale jsem příliš líná na to, abych to znova upravovala... woohoo (Ostatně je to vlastně jedno, když je ta událost fiktivní.)

Po třech hodinách psaní a téměř 6 A4 napsaných ručně mě moje pravá ruka opravdu nenávidí a jsem totálně vyplivnutá. Ale stálo to za to. Jenom je ten můj zvyk - psát na papír, pak přepisovat do compu - občas nepraktický. Nedokážu ale psát delší útvary jinak, protože u Wordu se nedokážu soustředit. Ať žije old school. biggrin

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře