2011... brzy ve vašich kinech

29. prosinec 2010 | 21.51 |

2011

Je to poměrně neútěšné, že čím je člověk starší, tím víc mu to utíká. Pamatuju si na jednu z prvních chvil, kdy jsem ztratila o životě ideály (první přišla, když jsem zjistila, že ne všichni princové jsou mladí a krásní) - těšila jsem se hrozně na letní prázdniny, protože se mi minulý rok zdály naprosto nekonečné, ale ten rok se cosi porouchalo, že mi léto uprchlo rychleji než zajíc.

Letos nemám na Silvestra plány a 80% mého okolí taky ne. Třída to vidí na mrznutí na lavičce, já už jsem asi dost stará a zůstanu zalezlá s Princem kdesi doma.

Vůbec, celé to dospívání mi přijde depresivní. Jak řekl Sylvin táta v nahých, jak rosteme, nabalují se na nás další a další vrstvy čehosi, takže už nás míň a míň věcí dokáže dojmout, překvapit, zasáhnout. Na druhou stranu nebýt toho, průměrná délka života by prudce klesla.

Když to tak po sobě čtu, už vážně asi trpím krizí středního věku.

Nasvědčuje tomu fakt, že když tak mám každý den před očima dnešní děcka, mám neodbytnou chuť je lískat od rána do večera. Když jsem byla malá, nikdy jsem nechápala, co velkým na gymplu na nás vadí, ale teď to vím až moc dobře. 

Takže jak nám to tak rychle utíká, užívejte, dokud je čas, pak už se člověk akorát přistihne s plenkama a o holi.  Šťastný nový rok.

warp drive

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře