Loca, loca, loca de espaňol

20. březen 2011 | 22.46 |

Jajaja desde la conversación en espaňol (la recuerdan?) (y la compra del billete!) estoy en algún humor espaňol, hablando y escribiendo en la lengua. biggrin Aún me encontré pensar en algunas cosas en espaňol! Soy loca de verdad! Además yo sé que os aburro con artículos como este - lo sientooo...pero a veces no podí ayudarme a mí mismo, me encanta la lengua tanto! 

Me decidí mejorar mi inglés y espaňol (por supuesto biggrin) como posible - espero que lo salga bien, porque es importante para mis planes futuros. :)

Překlad zahrnut, nebojte se :D

Haha, od té konverzačky ve španělštině (pamatujete?) (a taky od koupi té letenky do Málagy!) jsem v jakési španělské náladě, pořád v tom jazyku mluvím a píšu. Dokonce jsem přistihla sama sebe, jak ve španělštině myslím! biggrin Jsem asi fakt už magor. Krom toho vím, že vás španělskými články nejspíš musím nudit - omlouvám se - ale někdy si fakt nemůžu pomoct, ten jazyk mě totálně uchvátil!

Rozhodla jsem se snažit se co nejvíc zlepšit moji angličtinu a španělštinu (samozřejmě) - doufám, že to půjde dobře, poněvadž je to dost důležité pro mé budoucí plány. headbang

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře