Vayamos compaňeros

27. leden 2011 | 22.08 |

Zítra večer jedu počtvrté do Španělska - za katalánskou kamarádkou z výměnných pobytů. Tenhle zájezd má být odměna pro všechny, kteří jsme dělali na mezinárodním projektu Commenius. V Praze ho ocenili Evropskou jazykovou cenou Label, a díky tomu nás tenhle výlet nebude skoro nic stát - žůžo labůžo.Retro_by_secdoover

Je paráda, že se nám podařilo dosáhnout něčeho takového, a hlavně se těším, až zase vyjedu za hranice. Máte taky ty dny, kdy to tady všechno nemůžete vystát a potřebujete někam nutně odjet? Ne že bych zrovna tímhle trpěla, ale stává se mi to docela často, takže čím více provětrávání haksen někde v zahraničí, tím líp. Hodně se těším, až se zase podíváme do Francie - tentokrát nadvakrát - Strasbourg & Marseille - už jedem!!!, na Katálance a katalánčení (čekání a jezení u toho), na výbornou kuchyň Mariiny mamky, na její hodnou rodinu, na jejich školičku i na skvělou Barcelonu, kam se podívám už potřetí. Jsem tak úžasně světaznalá! 

K tomu přičtěte odpočinek od školizny (po pololetí se všichni zbláznili a máme teď snad ještě víc písemek) a poněkud teplejší počasí - no co víc si přát.

Už teď se mi ale stýská po Princovi, a nejspíš kvůli tomu vyplýtvám většinu svého kreditu. Na druhou stranu jsme od sebe byli i delší dobu a pořád to naštěstí není půlrok a víc.

Kdyby to někdo náhodou nevěděl, šíleně, neodvratně a nekonečně ho miluju, a jestli bych si někoho měla vzít, chtěla bych, aby to byl on.

Doufám, že tam někde budu mít dost času na nakoupení jídla. Zbožňuju španělské uzeniny, sýry, a... jídlo.

Tak si to tady užijte 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Vayamos compaňeros belindaŽsvetu.cz 28. 01. 2011 - 02:31
RE(2x): Vayamos compaňeros opaline 28. 01. 2011 - 08:09