1: Matfyz pekelný

11. leden 2011 | 22.10 |

Znáte ten starý a stokrát omílaný vtip?

Sedí matfyzák s matfyzačkou na lavičce a on se jí ptá: "Miláčku, myslíš na to, co já?"

"Ano"

"A kolik ti vyšlo?"

---

Zkouškový měsíc alias noční můra všech studnetů i učitelů začal.

Lidi, já tak nemám ráda matiku a fyziku. Tedy spíš fyziku, protože kromě optiky, akustiky a jaderných záležitostí mě nebavila nikdy. Momentálně budeme psát velký test z elektrického obvodu a já se z toho můžu posrat, protože je to rozhodující, a já nesmím domů přinést horší známku než 1. Jedenáct let, co chodím do školy, jsem na vysvědčení neměla nic jiného a rodiče si malují, že když půjdu na medicínu, musím mít taky nejlepší výzo. Značně komplikující. K tomu přičtěte fakt, že mě nějaká elektřina a magnety vůbec nezajímají plus když si myslím, že věci by dle fyzikálních zákonů měly pracovat nějak, známka z písemky mi vždycky řekne, že je to naopak.

Docela chytám zaječí choutky. Nejradši bych čtvrtek, což je naprosto kritický den, ve škole oželela, jenže to by se mi všechno akorát přesunulo an jiný den.

V pondělí jsme zase celá třída projela písemku z matiky na původně poměrně lehké učivo. Jsem ten typ, co si říká - dobré, dobré, někdy si to opravím, to se vsákne, a pak se mi na pololetí stává tohle a já naháním co můžu, ach jo. Přičemž letos to jsou dva nejhorší předměty ever.

Za dva týdny jedu zase do Španělska (počtvrté - cha!). Bože, já se tam tak těším.

Tak mi prosím držte palce.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 1: Matfyz pekelný ivaankaa 12. 01. 2011 - 14:54
RE: 1: Matfyz pekelný sharlaid 13. 01. 2011 - 17:15
RE: 1: Matfyz pekelný belinda®svetu.cz 13. 01. 2011 - 20:01
RE: 1: Matfyz pekelný opaline 13. 01. 2011 - 21:17