10: Fences

9. květen 2011 | 14.59 |

Nesnáším ty dny, kdy mám chuť obíhat naše otravná (=otravská) nákupní střediska, ach, ta sídla konzumu! a nakupovat, zkoušet, nakupovat, dokud nepadnu - a nemám ani vindru, abych si to mohla dovolit, haha. Mezi úderné hlášky mého taťky určitě patří: "Dejte jí milion, zavřete ji do Shopping Parku a za den to rozfofruje." Je to zajímavé, protože tyhle nakupovací dny na mě chodí jen občas (cca jednou za dva, tři měsíce), zato jsou pořádné. Princ se zase vyjádřil: "Je zvláštní, že když mluvíš o módě a nakupování, nic tě nebolí." Odvažuju se hájit a dodávám, že tomu tak není vždycky! P.S. Včera jsem si koupila novou kabelku v H&M. Je nádherná. Fňuk.

15 stupňů s 18 km/h větrem mi opravdu nezabraňuje chodit jen v kraťasech a tričku a jistá paní profesorka z naší školy nejspíš nemá dost věcí na práci, když má čas zabývat se takovými věcmi a to mně poněkud nepříjemným způsobem. Hřeje mě mládí a láska - deal with it.

Budu bohatá a jednou vás všechny pozvu na party. Doufám, že to stihnu do konce vysoké a že vlastně budu mít dost peněz ještě na letošní léto, které hoří nejvíc, St. Patrick´s Day v Dublinu příští rok, Avantgardní tour po Evropě, Skandinávské hledání múz a tak dále a tak podobně. biggrin Když už jsme u těch vysokých, dneska mi budoucí žurnalista ve zbrani Michal s vyděšeným obličejem sdělil, že minulý rok se do Prdna na žurnalistiku hlásilo přes 1600 lidí a vzali kolem 300. Zpráva na pozadí této informace je jasná. Už se, ehm, těším...

Včera jsem čestně na 750 words napsala 1839 (!!!). Už mám za 5 dní v kuse odznak tučňáka a jdu si pro plameňáka, kterého bych měla dostat za 3 dny. Ta stránka je naprosto výborná. Až budu Plameňák, budu se moct pyšnit tímto popisem: Ah, flight. 10 days of writing your 750 words in a row, and your feathers turn pink, you think about sunshine and martinis and pools and front lawns, and the world seems to be your shrimp. Už kvůli ptáčkům stojí za to tam psát. biggrin

Minulý týden v úterý jsem se na tréninku zničila tak solidně, že jsem měla dva dny za sebou svalové horečky a že jsem do pátku včetně nemohla normálně chodit. Vím, že jsem si dala předevzetí 2x týdně se sportovně zrušit, ale nikdo po mně minulý týden nemohl chtít víc než běh na autobus a to značně bolestivý. Žasnu, jak je to pořekadlo "Sportem ku trvalé invaliditě" pravdivé.

Zoufale potřebuju notebook, tedy nejlépe netbook, aby byl počítač úměrný mé výšce, a dělo (zrcadlovku). Sponzoři?

A nakonec trocha Francie na dobrou náladu:

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře