18: Pečené kuře a rozmarýnové brambory

27. říjen 2011 | 00.34 |

P1010001

P1010003

Dneska jsem na oběd udělala kuře, pečené na slanině a k tomu rozmarýnovo-česnekové brambory. Jsem na sebe patřičně pyšná, protože nejenže to krásně vonělo a prosytilo to tou vůní celý byt, ono to bylo dokonce i jedlé! Příjemné zjistit, že až budu žít v našem pověstném brněnském crackhousu, neotrávím Prince nebo sebe vlastními kuchyňskými výtvory.

Jéčko mě poprosila o výpomoc se změnou vzhledu jejích stránek, které, pokud nenavštívíte, propadnete peklu. (V případě, že už jste propadli, tak skončíte pro změnu v nebi.) Podívejte se, jak to dopadlo - dopadněte přímo sem.

O víkendu jsem se mohla nazývat těžce pracujícím člověkem, protože jsem s partiou lidí z celé republiky, o které doufám, že s většinou z nich už se nepotkám, dělala inventury v Rossmanech. Sobota 15 hodin práce, neděle 10. V pátek mě čeká další Rossmann, tentokrát v Prase. Upřímně řečeno nechápu, jak je možné, že pokaždé, když mi scházejí peníze, se objeví nějaká taková příležitost, ale jsem za to hrozně vděčná panu osudu a nestěžuju si. Dokonce se na tu práci těším a těším se i na uječený zvuk skenerů, který člověk slyší dlouho po skončení. Tomu říkám efektivní trávení podzimních prázdnin!

Mám ráda své přátele. Budu brečet jako želva, až se definitivně rozejdeme na univerzity.

Listopad se kvapem blíží a pro mě to automaticky znamená jednu z nejdivočejších a nejnabitějších částí roku. Narozeniny mých blízkých přátel a moje vlastní střídají jiné akce, letos Gaudeamus, stužkovák (sháním příhodné šaty. Nějaké tipy?), ... Princ mě pak jako správný pohádkový aristokrat vezme na pohádkový výlet jako dárek k mým narozeninám: pojedeme se podívat na výstavu Reného Magritta v Albertině, která začíná přímo v den mých narozenin, 9. listopadu. Strašně moc se těším! Nicméně nemyslete si, že budete mezitím o umělecké spamy ochuzeni. Čeká vás teror v podobě další avantgardy... a tak dále. Žhavte data!

Přišla jsem o blízkého člověka a okolí taky nezůstává pozadu. Je depresivní, že se naplňuje o podzimu to, co se o něm říká.

Přemýšlím o přesunutí Avantgardy na víc indie místečko, mimo české blogovací systémy, protože bych chtěla začít blogovat opravdu seriózněji, některé věci tady už mě nebaví a vlastní doména je dobrým startem. Nepřijdete o nic z toho, co najdete tady, ale dostane to nový rozměr. Co vy na to?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 18: Pečené kuře a rozmarýnové brambory slanka 28. 10. 2011 - 14:48
RE: 18: Pečené kuře a rozmarýnové brambory jecko 29. 10. 2011 - 16:23