6: ADH

9. březen 2011 | 17.03 |

tumblr_lejjttbKGD1qamfs6o1_400Nejdrsnější týden mého života je za mnou.

Upřímně nechápu, co alkoholici a vůbec závisláci na těch látkách vidí, stihla sjem toho mít tolik, že bych se sama nepoznala a můj žaludek mě musí nenávidět, ale stejně mi to bylo všechno k hovnu - život je krutý, bejby. Takže děti, nepijte.

Celá rota mých přátel si mě tenhle týden, kdy máme v Ostravě jarní prázdniny, rozebrala prakticky na každý den a já jsem jim za to nekonečně vděčná. Příprava na soutěž ve španělštině není zrovna nejlepší životabudič a kynutí zadku doma tím tuplem ne. Je fakt nádherné vědět, že když přijde krize, kamarádi se na vás sesypou jako můry na světlo a snaží se vás z těch sraček vytáhnout. Jste fakt moje kotvy a druhá rodina. Speicální vzkaz: včerejšek byl skvělý a moc díky za něj. Fárec + trollareg = u jelly? :)

Rozhoduju se mezi dvěma stranami a upřímně řečeno, vyžerte si to, jak chcete, ale obě dvě jste místy směšné. Já taky, a to vysvětluje skutečnost, proč jsem dospěla až sem.

Teď je nejvhodnější čas si sbalit kufry a vyjet někam mimo Otravu. Po uběhlém týdnu mám snad největší chuť v životě se na všechno vysrat a někam jet. Třeba úplně sama. Doufám, že se z takových cest budou skládat moje prázdniny a že moneys budou poslouchat na slovo. Uvidíme, jak moc budu schopná zvládnout a na co mám.

Víte, jak je 90% filmů o tom, jak kdosi musí najít sám sebe? Jak je zmatený, potlouká se životem a neví, co chce?

Myslím, že ten můj film právě začíná.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře