3: Náhodní nudisté za 40 Kč

19. únor 2011 | 12.52 |

Včera jsme šli s Princem do Chlíva (ano, ten klub se tak opravdu jmenuje a vypadá to tam tak) na jistý koncert. Teda, ten večer tam bylo těch koncertů víc.

Zaprvé, dalo se tam dýchat díky menšímu počtu lidí. To se v Chlívě většinou nestává. Ta komorní atmosféra byla výborná.

Zadruhé, ten menší počet lidí byl z většiny moji známí a také kamarádi, se kterými jsem se dlouho neviděla - ze všech koutů Otravy. Bylo strašně fajn se s nimi vidět, hodit řeč na jakékoliv téma - no hodit řeč s kýmkoliv na jakékoliv téma - a uvědomit si, že patrně nejsem tak asociální, jak jsem si donedávna myslela. High five!

Zatřetí, vypila jsem jedno celé Frisco. Sama! (Protože jsem dost citlivá na alkohol, případným chtivcům by nedalo moc námahy mě ožrat že bych se nepoznala.)

Začtvrté, Princ je výborný společník - a princ. Mám s ním ráda i sezení u baru, pití a kouření doutníků. Miluju způsob, jakým vyfukuje kouř. 

Zapáté, Komparz - kapela našich přátel - byl naprosto fenomenální. Nikdy jsem si na jejich hudbu nevytřásla tak moc hlavu a nevyřvala hlasivky jako tam. (I když je pravda, že donedávna jsem vždycky viděla jen jejich vystoupení v rámci čtení Bezejmenných.)

Zašesté, stali sjme se součástí maniakálního fanklubu. Všichni řvali, skákali, sborově zpívali, natahovali se po hráčích, snažili se je obejmout, někteří ukazovali prsa (všechno to byli kluci, cha)... prostě jsme šíleně šíleli. To ta hudba a božský šarm skupiny! 

Zasedmé, zničehonic se zvedl pokřik "Náhodný nudista" - neznala jsem souvislost, ale hned potom se začali svlékat mužští členové kapely, a po nich i většina chlapců v publiku. Naštěstí ne do naha.  Musím ovšem uznat, že bylo an co koukat - když k tomu připočteme velmi perspektivní kamarády mých kamarádek, se kterými jsem se tam seznámila (těmi chlapci), opravdu si nemůžu na vizuální umění stěžovat. 

Zaosmé, francouzsky jsme si zarapovali.

Zadeváté, dvakrát za ten večer mi kontrolovali kvůli pití občanku. Konečně!!

Takže jak bylo? Skvěle, výborně a skvěle. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře